Regulamin Czatu

Ludzie w różnym wieku odwiedzają CZAT głównie po to, aby porozmawiać. Często są to dyskusje większej grupy ludzi, prowadzone na "ogólnym". Starajmy się w każdej sytuacji zachować spokój oraz łagodzić wszelkie spory. Nie wywołujmy konfliktów ponieważ CZAT to miejsce zabawy a dla wielu zrodlo informacji.
Nikogo nie bawi czytanie obelg na swój temat, osądów czy też krzywdzących pomówień. Nie wyrażajmy kontrowersyjnych opinii, pamiętając o tym, że ludzie posiadają różną wrażliwość. Bywają też amatorzy celowego skłócania użytkowników przeciwko sobie, bądź przeciw Administratorom i Moderatorom. Takie zachowanie jest godne potępienia.

1. Na czacie należy prowadzić rozmowy w języku polskim. Jeśli chcesz porozmawiać w innym języku zrób to na priv.

2. Traktujmy innych czatowiczow tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Szanujmy ich, a oni będą szanować Nas. Nie zapominajmy, że po drugiej stronie kabla siedzą tacy sami ludzie jak My.

3. Nie podawaj ani na ogólnym ani w nicku informacji o charakterze osobistym takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, GG, czy e-mail! Bez względu na to czy dane te dotyczą Ciebie czy tym bardziej kogoś innego!

4. Nie używaj wulgaryzmów ani na "ogólnym" ani w nicku. Nie wszyscy muszą je oglądać i tolerować. Za ich używanie mozesz zostac wyproszony przez Administratora lub Moderatora.

5. Nie flooduj - nie zaśmiecaj "ogólnego" zbyt dużymi partiami tekstu, zbyt dużą liczbą obrazków,krotkimi tekstami wysylanymi w krotkim odstepie czasu np zdanie wysylane po 2-3 wyrazy tworzace 5,6,7 linijek. Przy rozmowie kilku uzytkownikow na ogole robi sie okropny balagan.. Czat jest dla wszystkich, a nikt nie lubi, jak mu się przeszkadza w rozmowie. Za floodowanie mozesz zostac wyrzucony przez Administratora lub Moderatora.

6. Zakaz używania koloru czcionki bialej, jaskrawej i innego typu koloru który jest wrażliwy dla oczu. Dotyczy to rownież wielkosci czcionki jak i jej pogrubienia jesli tlumi i powoduje mala widocznosc tekstu innej osoby, ktorej udziela sie informacji tematycznej.

7. Nie klonuj nicków - zabronione jest korzystanie z nicków, które do złudzenia przypominają nicki innych użytkowników bądź używanie przez jednego użytkownika kilku nicków.

8. Niedozwolone jest nadawanie treści obraźliwych, wulgarnych, obscenicznych, oszczerczych, rasistowskich, antysemickich propagujących przemoc i nienawiść, zawierających groźby a także obrażających uczucia religijne.

9. Zakaz publikowania na ogolnym prywatnych wiadomosci bez zgody autora.

10. Zakaz dodawania zdjeć i filmów pornograficznych na ogolny.

11. Zakaz obnażania się na kamerkach publicznie.

12. Uzytkownicy proszeni sa o nie uzywanie czcionki w kolorze czerwonym badz ludzaco podobym do czerwieni. Kolor czerwony czcionki jest kolorem dla administratorow.

13. Zakaz reklamowania innych czatów, for i kanalów radiowych.

14. Zabronione jest rejestrowanie wiecej niz jeden NICK. ( Jesli admin zobaczy uzytkownika na wiecej nickach to automatycznie bedzie BAN )

DOBÓR KARY ORAZ JEJ DŁUGOŚĆ NALEŻY DO ADMINISTRATORA, MODERATORA I ZALEŻY OD JEGO OCENY KONKRETNEJ SYTUACJI.

W przypadku nie zastosowania sie do regulaminu Administrator czy Moderator ma prawo do usuniecia czatowicza bez ostrzezenia.